Перемога агітбригади «Палаючі серця»

/Files/images/dyup/pcXhHlmBQmU.jpg

30 березня 2017 року відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. У фестивалі взяли участь 15 команд Інгульського району.

Честь нашої школи захищала команда «Палаючі серця» у складі таких учнів: Сагайдак Марії (8-Бкл.), Медовиченко Вікторії (9-Акл.), Селіної Лілії (10-Акл.), Шевченко Крістіни (10-Акл.), Яворського Даніїла (10-Акл.), Кирпиченкова Іллі (10-Акл.). Запальні дівчата та неперевершені хлопці запам᾽яталися і глядачам, і суддям потужною енергетикою, яскравими танцями, креативністю.

/Files/images/dyup/kUgQs0BGr9M.jpg

Програма Фестивалю розпочалася конкурсом «Домашнє завдання» , де використовуючи різні жанри мистецтва, школярі розкривали тему - «Діти разом кажуть «Ні» небезпеці на Землі». Яскраві костюми, чудовий артистизм, хороша хореографічна підготовка, прекрасні голоси, мистецтво перевтілення – все мало значення, все оцінювалося журі для визначення найкращих. І саме наша команда «Палаючі серця» змогла стати тією найкращою!!! Як результат – І місце!

/Files/images/dyup/Z_82Q7_rJnM.jpg

Вітаємо наших переможців та бажаємо перемоги у міському етапі фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників!!!