Педагогічний колектив школи

/Files/images/SDC18050.JPGПочатком формування педагогічного колективу школи № 56 вважається 15 серпня 1988 року - історична дата призначення вчителів в новобудову.Серед перших вчителів були досвідчені педагоги і більше третини - випускники Миколаївського педагогічного інституту. Всі вони сприяли створенню в навчальному закладі атмосфери співпраці та творчої взаємодії.

Сьогодні педагогічний колектив складають 52 вчителя, серед них 11 – ті, що працюють в школі № 56 з самого першого дня її існування. Останні роки колектив поповнився молодими вчителями, які прагнуть набувати досвід педагогічної діяльності, віддані школі та дітям.
Якісний склад педколективу наступний:
Вищої категорії – 20(було 10 в 2003)
І категорії – 21
ІІ категорії – 6
Спеціалісти – 5

Мають педагогічні звання “Вчитель – методист” – Мазур Ольга Миколаївна, Пінська Інна Олександрівна, Соколов Володимир Володимирович, Хітріх Олександр Анатолійович.
Педагогічне звання “Старший вчитель” мають Орленко Лариса Станіславівна, Жендубаєва Лариса Сергіївна, Гусєва Лариса Вікторівна, Гулькевич Оксана Миколаївна, Мозоленко Ірина Олексіївна, Яременко Тетяна Володимирівна, Бондаренко Тетяна Володимирівна, Орлова Лариса Станіславівна, Скорук Марина Михайлівна
Нагороджені почесним знаком “Відмінник освіти України” –
Мазур О.М., Пінська І.О, Хітріх О.А., Соколов В.В.,

В арсеналі педагогів: модульні уроки з використанням ІКТ, проектна технологія, уроки - дослідження, уроки-подорожі, конференції, семинари, диспути, интегрировані уроки, уроки корпоративного анализу, інтерактивні методи, технологія формування критичного мислення.

Призерами всеукраїнського конкурсу "Учитель року" 1998, 1999 рр. були вчителі ОТМ Коллар Олег, трудового навчання Соколов Володимир Володимирович, історії Гулькевич Оксана Миколаївна.