Квіткова акція до 25-ї річниці Незалежності України

/Files/images/1.JPG

Шкільна родина є учасником Всеукраїнської акції "Прапор України - прапор миру". Протягом літніх канікул були вирощені квіти для грандіозного, найбільшого у світі прапору України, який розміщений у столиці нашої країни до Дня Незалежності.

20 серпня учні 4-х класів і вчителі спільно з батьками на чолі з директором школи Мазур О.М. провели квітковий флешмоб, під час якого створили квітковий герб України на шкільному подвір'ї.

А 23 серпня працівники школи завершили оформлення квіткового серця з чорнобривців і петуній на газоні. Нині перехожі зі здивуванням і захопленням підходять до серця з квітів, охоче фотографуються на його тлі. Особливо радіють такому диву діти, яких нестримно вабить до себе яскраве квіткове творіння.

Так видовищно й оригінально розпочалися святкові заходи з нагоди Дня Незалежності у школі.