Школа готується до нового навчального року

В школі проводиться активна робота за участю батьків, вчителів та старшокласників з підготовки школи до нового навчального року. До кінця червня всі навчальні кабінети були відремонтовані, здійснений косметичний ремонт коридорів, вестибулів, їдальні та інших приміщень, виконані гідравлічні іспити системи опалення, встановлено 4 теплозберігаючих вікна. Продовжується прийом документів для зарахування дітей до 1 класу. Школярів чекають оновлені приміщення, затишні класні кімнати.

Шкільна родина висловлює подяку начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Ганні Іллівні Деркач за піклування про навчальні заклади, міському голові Сенкевичу Олександру Федоровичу за турботливе ставлення до проблем освітянської галузі. Зокрема, наша школа з коштів міського бюджету отримала комплект учнівських меблів для учнів основної школи, завершується капітальний ремонт спортивної зали, встановлена «тривожна» кнопка для оперативного реагування на небезпечні ситуації.

Голова Ради школи