Прощавай, дитсадок, здрастуй, школо! Додано відео http://www.youtube.com/watch?v=EUZwzY78CTg

В дитячому садку №17, що в центрі прилеглого до МЗОШ №56 мікрорайону, відбувся випускний ранок. Це було велике феєричне свято, на якому діти показали свої досягнення і творчість. Сподіваємося, що в нашій школі вони ще більше розвинуть свої таланти.Переважна більшість випускників дитсадку вже відвідувала протягом року підготовчі заняття в нашій школі, вміють писати, читати та рахувати. Вже з першого класу діти по новій програмі будуть вивчати англійську мову, а з другого класу - інформатику. На базі школи працює одночасно музична школа та танцювальна студія, працюють спортивні секції, є групи подовженого дня. Частина майбутніх першокласників ще відвідують дитячий садок, частина разом з батьками, дідусями та бабусями на літньому відпочинку. Але всі вже переживають, як першокласники адаптуються в школі.

/Files/images/DSC_8252.JPG

/Files/images/DSC_8257.JPG/Files/images/DSC_8267.JPG/Files/images/DSC_8272.JPG/Files/images/DSC_8318.JPG

/Files/images/DSC_8357.JPG