Репортаж з випускних урочистостей та завершення навчального року

Отже, навчальний 2011/12 рік завершився. Зважаючи на величезну напруженість останнього періоду та неможливістю своєчасно інформувати про події останнього місяця навчання, проведення державної підсумкової атестації в 11 і 9 класах, роботу пункту тестування, свят та урочистостей, редакційна колегія підготувала репортаж з місця подій.

Випускники 11-х класів успішно пройшли державну підсумкову атестацію і випущені з врученням атестату про повну загальну освіту. Випускні урочистості були зворушливими і теплими. Випускники та їх батьки висловлювали щиру подяку адміністрації і педагогам за піклування про навчання дітей, а також пообіцяли пам'ятати рідну школу і своїх наставників.

/Files/images/P1010318.JPG

/Files/images/P1010308.JPG/Files/images/P1010307.JPG

Свято «Останнього звоника» для учнів перевідних класів відбулось 25 травня під загрозою дощика, який ледь – ледь не прискорив передчасне завершення урочистостей. Головними на цьому святі були випускники початкової школи - учні 4-х класів. Найбільш приємним було отримання Похвальних листів учнями, які мають високі досягнення в навчанні – всього їх 34. а величезну радість викликало звучання дзвоника, який знаменував завершення навчального року.

/Files/images/P1010366.JPG/Files/images/P1010360.JPG/Files/images/P1010391.JPG

/Files/images/директор.JPG

Та ось уже й учні 9-х класів пройшли державну підсумкову атестацію! 31 травня вони урочисто відзначили закінчення навчання в основній школі. Свято було грандіозним, урочистим, відбулось у теплій, доброзичливій атмосфері єдності шкільної родини. Ми впевнені, що переважна більшість дев’ятикласників стане учнями старшої школи.

/Files/images/P1010441.JPG/Files/images/P1010447.JPG/Files/images/P1010476.JPG/Files/images/P1010477.JPG