Перемога агітбригади ЗОШ №56 «Вартові довкілля»

5 листопада 2015 року на базі БТДЮ «Космос» відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних агітбригад за єдиною темою «Охорона земельних ресурсів».

Команда нашої школи «Вартові довкілля» традиційно взяла участь у цьому заході. До складу екологічної агітбригади увійшли: Скорук Анна, Середа Єлизавета, Сагайдак Марія, Гончарук Катерина, Лисенко Анна, Демків Діана. Члени екологічної агітбригади розповідали про свій внесок в охорону природи рідного краю, закликали охороняти земельні ресурси України та Миколаївщини. Команда вразила глядачів яскравими образами, костюмами, чудовими екологічними лозунгами, запальними танцями та піснями.

За сумлінну роботу на екологічній ниві та за яскраве представлення своєї діяльності екологічна агітбригада нашої школи здобула почесне І місце!!!

Вітаємо юних екологів і зичимо їм вдалих проектів та нових перемог на обласному етапі!

/Files/images/Конкурс екологічних бригад 2015-№1.JPG

/Files/images/Конкурс екологічних бригад 2015-№2.JPG