Позакласний захід-конкурс з природознавства

19 квітня відбувся позакласний захід-конкурс "Розвязування кросвордів на теми з природознавства" , в якому виявили бажання прийняти участь 36 учнів 5А і 5Б класів. Як довідковий матеріал учні використовували атласи та настінні карти з географії. 20 учнів повністю розвязали кросворди, причому відповіді у них були без граматичних помилок. Але швидкість розгадування була не однакова. Тому прізвища переможців приводимо по порядку від 1-го до 20-го в залежності від швидкості виконання учнями завдань. Асадов Н.,Пасічна І.,Селіна Л., Тесленко О., Кравченко К.,Гусева Д., Бабієнко А.,Лопушанський К., Запатріна Т.,Алієв В., Шевченко К., Погоріла М., Антіпін С., Макарова А., Золотарчук В.,Коростиленко А., Реконвальд О., Барашко Ю., Смурова А., Кравченко О.