Турнір ерудитів

/Files/images/Складне завдання.jpg

1 березня найстарші й наймудріші учні 11 класів демонстрували свої ґрунтовні знання з історії України в турнірі, який організувала вчитель Гулькевич Оксана Миколаївна.

Одинадцятикласники розглянули основні події історії нашої країни з післявоєнних часів до здобуття незалежності, виявили високий рівень знань термінології, розв’язували кросворди, визначали терміни та впізнавали історичні особи за їх характеристикою.

Особливе завзяття виявили капітани команд, які здійснили уявну подорож в минулі часи та дали оцінку історичним подіям «очима сучасника».

Під час конкурсу вболівальників учні легко впізнали історичні особи за їх портретами, розпізнали пісні виконавців: Лідії Русланової, Дмитра Гнатюка.

За результатами всіх конкурсів І місце посіла команда 11А класу, але й команда 11Б була ґрунтовно підготовлена, тому грамотами нагороджені обидві команди.

/Files/images/Вчитель історії з 11 кл.jpg

/Files/images/Знавці історії 11 кл..jpg/Files/images/відповідь готова.jpg