Всеукраїнська акція «Дай руку, першокласнику!» в дії

Вже з листопада в школі щосуботи проходять заняття з дітьми, які стануть 1 вересня учнями 1-х класів. Діти мають можливість познайомитись зі школою, з вчителями, адаптуватись до умов шкільного життя.

25 лютого відбулась зустріч – ділова гра з батьками майбутніх першокласників, під час якої директор школи Мазур О.М. надала інформацію про Всеукраїнську акцію, нові навчальні програми, вимоги Статуту школи до учнів та батьків, повідомила про початок прийому документів дітей для зарахування в 1 клас.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Орленко Л.С. провела тренінг і тестування «Чи готові ви бути батьками першокласника?». Батьки не були пасивними слухачами, вони виконували практичні завдання, працювали в групах.

Виступ психолога Журбенко О.М. «Незабаром до школи» містив конкретні поради щодо підготовки дітей до навчання. Всі батьки отримали буклет «Порадник батькам», в якому розміщені пам’ятки, лист – звернення від дитини, дев’ять заповідей батьківства та інші корисні відомості.

/Files/images/Виступ директора.jpg

/Files/images/батьки за роботою.jpg