Марафон роздільного збору відходів

/Files/images/01.1.jpg

В жовтні наша школа взяла активну участь у всеукраїнському проекті для шкіл Let’s Do It, Ukraine – school recycling, марафон роздільного збору відходів. Акцію організувала громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» та генеральний партнер проекту компанія PepsiCo в Україні за підтримкою Міністерства освіти і науки України, Українського центру позашкільної освіти, Управління освіти Миколаївської міської ради та КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Основна мета проекту – показати, що відходи – це ресурс, з якого школи зможуть отримувати прибуток.

Першим етапом проекту стали тренінги, які допомогли школярам навчитися основних правил розділення відходів. Другий етап – дослідження, які ми протягом місяця виконували по збору відходів.

/Files/images/01.3.jpg

Третім етапом було збір відходів для вторинної переробки. Учні 1-11 класів із завзяттям та активністю зібрали 24 кг пластику та 505 кг макулатури.

/Files/images/01.2.jpg

Завдяки таким проектам наші учні усвідомлюють свою участь у турботі про довкілля, в них формується персональна відповідальність за свою діяльність та її наслідки.

Отже, зробимо Україну чистою разом, сортуючи відходи!

/Files/images/01.4.jpg