Міський семінар керівників МО на базі МЗОШ № 56

17 грудня 2013 р. в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 56 відбувся міський семінар керівників методичних об’єднань вчителів російської мови та світової літератури, який був організований методистом Миколаївського науково - методичного центру Гайченко О.В.

Ольга Василівна на початку роботи наголосила, що тема семінару «Якість методичної роботи як інструмент модернізації процесу навчання» дуже актуальна, оскільки методична робота, а особливо самоосвітня діяльність – важливі чинники формування педагогічної компетентності педагога.

Інтерес присутніх викликала відео презентація, представлена директором школи Мазур О.М. Учасники семінару познайомились з 25-річною історією та досягненнями навчального закладу, творчими здобутками педагогічного колективу.

Про визначення вчителя ключовою фігурою, підвищення його професіоналізму завдяки цілеспрямованій науково – методичної роботи та впровадженню різноманітних форм педагогічної взаємодії йшлося у виступі заступника директора з навчально-виховної роботи школи № 56 Орленко Л.С.

Змістовною була презентація керівника МО вчителів мови та літератури Софієнко Г.В. про підвищення рівня майстерності педагога через організацію ефективної роботи методичного об’єднання.

Своїми знахідками про ефективну організацію роботи проблемної групи поділилась керівник проблемної групи ЗОШ № 51 Фрішко Г.П.

З досвідом роботи щодо впливу керівника МО на організацію самоосвітньої діяльності виступила Лихожон Г.І., вчитель ЗОШ № 46

Семінар пройшов на високому організаційному та змістовному рівні, сприяв плідному обміну досвідом. Учасники семінару отримали практичні поради, оформлені у вигляді буклетів.

/Files/images/Семінар МО-17.12.2013-№01.JPG

/Files/images/Семінар МО-17.12.2013-№02.JPG