Навчання в зимовий локдаун не припиняється

Нагадуємо, що з 11 січня по 22 січня 2021 року навчання в школі відбуватиметься дистанційно відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненою вірусом SARS-Co-2».

Усі завдання та план занять згідно з розкладом уроків на ІІ семестр (для учнів 5-11 класів за розкладом першого тижня) будуть розміщені на шкільному сайті в розділі «Дистанційне навчання».

Просимо батьків підтримувати зв’язок з класним керівником, як координатором навчальної діяльності учнівського колективу класу, дотримуючись меж робочого часу.